Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, с. Равда
109 954 €
215 051.33 лв.

(1 447 €, 2 830.09 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:23 на 21 април, 2026 год.
Обявата е посетена 74 пъти.
Площ:
76 m2
Етаж:
3-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

PRОject HOME/ Проджект хоум ви представя апартаменти в нов комплекс в Равда.

💒 2-стаен апартамент.
3 етаж. 76 кв.м.
Югоизточно изложение. Гледка море.

📍 Разсрочено плащане до 2 години. Първоначална вноска 30%
📍 Срок на завършване: март 2028.
📍 Достъпност на средата за хора в неравностойно положение, широчина на
общите коридори 150 см, стълбищни площадки 275 см.

📍 Степен на завършеност на апартаментите-ДО КЛЮЧ.
🔹 Напълно завършени бани и тоалетни с монтирана санитарна керамика по
проект и бойлер.
🔹 Подовете на терасите са в завършен вид с положен гранитогрес
🔹 Парапет на терасите стъклен с профилна рамка
🔹 Ел. инсталация с монтирани ключове, контакти и апартаментно табло
🔹 Слаботокови инсталации
🔹 Монтирани входни блиндирани врати с размери 100/200
🔹 Монтирани интериорни врати 80/200
🔹 Климатизация на помещение тип дневна с кухненски бокс

📍Общи части
🔹 Достъпност на средата за хора в неравностойно положение, широчина на
общите коридори 150 см, стълбищни площадки 275 см.
🔹 Контрол на достъпа
🔹 Ограда по проект
🔹 Озеленяване с тревни площи и декоративна растителност
🔹 Градинско освeтление
🔹 Подови покрития гранит
🔹 Стени латекс и боя, зона на асансьора облицована с мраморно покритие
🔹 Метален парапет
🔹Хидравличен асансьор Orona.

📍Фасада
🔹Външна мазилка Weber Clima
🔹Топлоизолация EPS 12 см.
🔹Сградата отговара на Клас А от скалата на енергопотребление

📩 Свържете се с нас за повече информация и оглед!