Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
105 000 €
205 362.15 лв.

(1 329 €, 2 599.30 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:44 на 23 април, 2026 год.
Обявата е посетена 84 пъти.
Площ:
79 m2
Етаж:
Партер от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2009 г.

Описание на имота:

PRОject HOME/ Проджект хоум ви представя уютен двустаен апартамент в гр. Свети влас! На метри от плажа! Сграда с Акт 16!

🔹 Обща площ: 79 кв.м.
🔹 Разпределение: антре, всекидневна с кухненски кът, спалня, санитарен възел и тераса;
🔹 Етаж: 1
🔹 Асансьор

✅ Отлична локация

📍 В близост до заведения, търговски обекти от всякакъв тип.
📍 Плажът е на 300 метра
📍 Такса поддръжка - 12 евро на кв.м.
📍 Контролиран достъп.

Идеален за целогодишно ползване, ваканционен имот или инвестиция с цел отдаване под наем!

📩 Свържете се с нас за повече информация и оглед!
Брокер - Гергана Димова
1017

PROject HOME оказва на своите клиенти пълно съдействие за кредитиране, ремонт, дизайн и изработка на мебели по поръчка!
За контакт:
0883222808
Агенция:
ПРОДЖЕКТ ХОУМ БГ ЕООД
0893008787
ПРОДЖЕКТ ХОУМ БГ ЕООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2023 г.
projecthome.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, бул. Стефан Стамболов 94, ет. 1
http://www.projecthomebg.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
Обява: 1b177694468121924

105 000 €
205 362.15 лв.
История на цената
(1 329 €, 2 599.30 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Свети Влас