Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Какао Бийч
77 000 €
150 598.91 лв.

(1 185 €, 2 317.66 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:54 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 13 пъти.
Площ:
65 m2
Етаж:
4-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2008 г.

Описание на имота:

2-стаен апартамент. 300 метра до морето. Слънчев Бряг. Квартал Фрегата. Акт 16.

PRОject HOME/ Проджект хоум ви представя, уютен и светъл 3-стаен апартамент в Слънчев бряг! Обзаведен и оборудван! Сграда с Акт 16! Самостоятелни партиди! Жилището се продава с наличното обзавеждане и оборудване.

🔹 Обща площ: 65 кв.м.
🔹 Разпределение: всекидневна с кухненска част, спалня, баня с тоалетна, тоалетна, тераса.
🔹 Етаж: 4от 4.
🔹 Изложение: юг.
🔹 Асансьор.

✅ Отлична локация - район Какао Бийч на Слънчев бряг.

📍 В близост до супермаркети, заведения, търговски обекти от всякакъв тип, здравно заведение и обществен транспорт.
📍 Плажът е само на 4 мин. пеша;
📍 Такса поддръжка - 8 евро/кв.м.
📍 Контролиран достъп и видеонаблюдение.
📍 Голям басейн.

Идеален за целогодишно ползване, ваканционен имот или инвестиция с цел отдаване под наем!

📩 Свържете се с нас за повече информация и оглед!
Брокер - Наталия Лисенко.
N 1030.

PROject HOME оказва на своите клиенти пълно съдействие за кредитиране, ремонт, дизайн и изработка на мебели по поръчка!
За контакт:
0898448787
Агенция:
ПРОДЖЕКТ ХОУМ БГ ЕООД
0893008787
ПРОДЖЕКТ ХОУМ БГ ЕООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2023 г.
projecthome.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, бул. Стефан Стамболов 94, ет. 1
http://www.projecthomebg.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Какао Бийч
Обява: 1b177858687898265

77 000 €
150 598.91 лв.
История на цената
(1 185 €, 2 317.66 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, к.к. Слънчев бряг, Какао Бийч