Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град Бургас, Изгрев
600 €
1 173.50 лв.

(12.5 €, 24.45 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:04 на 24 април, 2026 год.
Обявата е посетена 120 пъти.
Площ:
48 m2
Етаж:
2-ри от 8

Описание на имота:

PROject HOME / Проджект Хоум Ви представя нов двустаен апартамент в един от най-спокойните и предпочитани райони. Жилището е идеален избор за хора, търсещи комфорт, тишина и уют в ежедневието си.

Апартаментът се намира на 2-ри етаж в санирана сграда с отлично поддържани общи части. Жилището е с южно изложение - светло, топло и с ниски разходи за отопление.

Разпределението е следното:
- входно антре
- светла и просторна всекидневна с кухненски бокс
- самостоятелна спалня
- баня с тоалетна
- отделна ниша, в която се намират пералня, бойлер и гардеробна
- тераса

✔️ Климатик
✔️ Интернет и кабелна телевизия
✔️ Свободно паркиране около сградата

📍 Отлична локация - в близост до детска градина, училища и спирки на градски транспорт.

❗ Условия: без домашни любимци, 1 депозит
📞 Огледи с предварителна уговорка

Готов за нанася

PROject HOME оказва на своите клиенти пълно съдействие за кредитиране, ремонт, дизайн и изработка на мебели по поръчка!
За контакт:
0890408787

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ПРОДЖЕКТ ХОУМ БГ ЕООД
0893008787
ПРОДЖЕКТ ХОУМ БГ ЕООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2023 г.
projecthome.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, бул. Стефан Стамболов 94, ет. 1
http://www.projecthomebg.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Бургас, Изгрев
Обява: 2c177702146798304

600 €
1 173.50 лв.
История на цената